fbpx

V ZDRAVOM DOME ZDRAVÝ VZDUCH®

NIČ NEOVPLYVNÍ V KVALITU BÝVANIA V TAKEJ MIERE, AKO SPÔSOB JEHO VETRANIA

    
Z praxe vieme, že realizácia systému vetrania prebieha najlepšie už pri stavbe nehnuteľnosti, návrh preto odporúčame zahrnúť už do projektovej fázy stavby, vyhneme sa tak nákladom, ktoré sa spájajú so zakrytím potrubí. Realizácia je však možná v ktorejkoľvek fáze, prípadne aj v hotovej nehnuteľnosti akéhokoľvek veku či stavebného materiálu.
Investor má možnosť výberu z dvoch foriem vytvorenia návodu inštalácie a dokumentácie: návrh/funkčná skica so zoznamom potrebných komponentov alebo projekt vetrania, ktorý obsahuje presný výmer a výkaz materiálu.


Ako pripravujeme návrh vetrania?

Návrh systému vetrania s rekuperáciou a funkčnú skicu rozmiestnenia komponentov pripravujeme zdarma.
Na mieru pre konkrétny objekt, po zvážení všetkých atribútov a zohľadnení všeobecných podmienok pre efektivitu vetracích systémov. Do úvahy pritom berieme účel nehnuteľnosti, veľkosť a rozmiestnenie priestorov, spôsob ich využitia a počet obyvateľov. 

Pre klientov vytvárame systém riadeného vetrania s rekuperáciou:

✔  presne podľa ich potrieb a očakávaní v danej nehnuteľnosti,

  s čo najväčším ohľadom na rozpočet v pomere cena:kvalita,

  optimálne navrhnutý tak, aby pracoval ticho, efektívne a udržal si dobrú kondíciu počas celej životnosti stavby.

Ako to prebieha?

 

KROK 1  Potrebujeme informácie

  •  pôdorysy vášho objektu, vo formáte .pdf alebo .jpg, prípadne projekt vetrania, ak bol vyhotovený,
  • vyznačenie účelu miestností (postačí ak je účel zrejmý zo zakresleného zariadenia),
  •  iné požiadavky, očakávania, ktoré je potrebné zohľadniť,
  • ak tvoríme návrh bez projektu vetrania, navrhneme tvz. funkčnú skicu a rozpočet vytvoríme na jej základe, presnosť výpočtu je +- 15 %
,

Odoslať podklady pre návrh systémuKROK 2  Zašleme Vám návrh vhodného systému vetrania s rekuperáciou spolu s rozpočtovou ponukouKoľko stojí kvalitný systém vetrania s rekuperáciou?

Túto otázku si kladie každý záujemca.
Kvôli prehľadnosti sme vypracovali univerzálny cenový odhad, ktorý prakticky ukazuje cenovú reláciu celého systému riadeného vetrania COMAIR konceptu v kvalite výrobcu so 40-ročnými skúsenosťami v oblasti vetrania.
Ako jediní na trhu dokážeme ponúknuť systém, ktorý pozostáva výlučne z komponentov a príslušenstva od jediného výrobcu, čo garantuje kvalitný a funkčný systém a bezpečnú možnosť samostatnej montáže s minimálnymi rizikami montážneho pochybenia.
Komponenty majú antibakteriálnu a antistatickú vrstvu, spoje sú certifikované na tesnosť a pevnosť.
 

PROJEKT VETRACIEHO SYSTÉMU

Kompletný projekt vetracieho systému je ideálne a presné riešenie, pretože súčasťou je presný prepočet potrubí ako aj presný výkaz/výmer potrebného materiálu. Projekt vetrania nie je na Slovensku nutnou súčasťou vyžadovanou legislatívne k stavebnej dokumentácií a stavebnému povoleniu. Napriek tomu vyhotovenie projektu odporúčame, pretože sa vďaka nemu vyhnete prácam navyše, budete mať istotu, že všetko v dome bude mať svoje miesto a tým optimalizujete aj spotrebu materiálu.
Projekt zabezpečujeme prostredníctvom skúsených zmluvných projektantov, cena projektu je približne 150 - 250 €, podľa náročnosti samotného riešenia. V prípade záujmu o vypracovanie projektu to prosím uveďte v komunikácii, alebo kontaktujte priamo naše oddelenie na adrese projekcia@comair.sk. Nutnou prílohou následne bude projekt Vášho domu vo formáte .dwg resp. ďalšie podklady podľa dohody s projektantom.

Polovica hodnoty zaplatenej za projekt môže byť na požiadanie odpočítaná z hodnoty materiálu po realizácií, ako forma projekčnej zľavy.

*ceny sú uvedené v Eur bez DPH.

Prihláste sa na odber noviniek

Rýchly kontakt:

AERO SYSTEM, s.r.o.
Kancelária a sklad:
Hniezdne 118 
065 01  Hniezdne

Všeobecné informácie: info@comair.sk
+421 905 401 344
Technická podpora: +421 907 911 565
Montáže - podpora: +421 915 710 914
Obhliadka referencií: obhliadka@comair.sk
Projekcia: projekcia@comair.sk