Návrh systému a nacenenie zdarma

Doporučujeme

“V zdravom dome zdravý vzduch©

Nič iné Vám kvalitu a zdravosť bývania neovplyvní v takej výraznej miere ako práve vetrací systém použitý vo Vašom dome...

Návrh systému a nacenenie zdarma

Návrh systému musí byž vždy riešený na konkrétny objekt. Do úvahy sa pritom musí brať veľkosť priestorov, umiestnenie centrálnej jednotky, vedenie rozvodov (v strope, podlahe, izolácií...), spôsob využitia daných priestorov aj počet obyvateľov. Každý návrh systému riadeného vetrania je teda riešený na mieru danému objektu. V prípade nacenenia sa vychádza z návrhu systému, prípadne ak je k dispozícií kompletný projekt vzduchotechniky tak z výkazu.

Návrh systému a nacenenie je u nás úplne zdarma.

Na to aby sme mohli návrh systému spracovať potrebujeme pôdorysy Vášho objektu, napríklad vo formáte pdf s vyznačením účelu miestností (postačí ak je účel zrejmý zo zakresleného zariadenia, alebo stručný popis podľa čísla miestnosti).

Podklady spolu s telefonickým kontaktom je potrebné odoslať na adresu:

Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

Následne Vám bude vypracovaný návrh vhodného systému a nacenené potrebné komponenty. Pre ďalšie otázky, alebo technické možnosti riešenia riadeného vetrania s rekuperáciou môžete využiť možnosť konzultácie na našich kontaktoch.

 

 


K prípadnému posudzovaniu viacerých ponúk môžete použiť našu príručku na výber vhodného vetracieho systému.

 

V prípade, že si chcete dopriať zdravé prostredie bez kompromisov, komfort a ešte ušetriť energiu na vykurovanie, neváhajte a rozhodnite sa pre riadené vetranie s rekuperáciou. Toto rozhodnutie určite neoľutujete.

 

odkazy: rekuperačná jednotka, vetranie, rekuperácia, rekuperačné vetranie, ventilácia, rekuperačné jednotky, vetracia jednotka, rekuperačná jednotka, rekuperácia, rekuperačná jednotka, centrálne vetranie s rekuperáciou, nútené vetranie, rekuperačná jendotka, rekuperácia, rekuperačka, vetracia centrála, rekuperácia

Aktuálne v akcii


NÁVRH SYSTÉMU ZDARMA - návrh vhodného systému, funkčnný náčrt a nacenenie potrebných komponentov zdarma!

AQUACOMPLUS SET PRICE - špeciálna zľava na systém zemného výmenníka pre existujúceho zákazníka alebo pri odbere spolu s centrálou HRUC-E.

ActiveCarbon Filter - set protizápachových filtrov pre každú predanú centrálu HRUC zdarma.

AQUACOM I. riadiaca jednotka - staviate vlastný systém zemného výmenníka?

Z našich publikácií

 

 

WEB LINK V QR PODOBE:

 

Stačí načítať a uložiť pomocou mobilného telefónu

 

S5 Box

Register

Google+