O firme

Doporučujeme

“V zdravom dome zdravý vzduch©

Nič iné Vám kvalitu a zdravosť bývania neovplyvní v takej výraznej miere ako práve vetrací systém použitý vo Vašom dome...

O firme

V Holandsku má využívanie obnoviteľných zdrojov energie veľmi dlhú históriu. Nie náhodou je jedným zo symbolov tejto krajiny práve veterný mlyn. Skúsenosti vo vetracích systémoch s rekuperáciou tepla (rekuperácia) sú široko využívané už od 70-tych rokov 20. storočia. Zariadenia vyrobené v Holandsku sú technologicky veľmi vyspelé, efektívne, trvanlivé a ľahko obslužné. Dôležitým faktorom je aj cena, ktorá je vzhľadom na vlastnosti zariadenia veľmi priaznivá a tým je celý systém zaujímavo návratnou investíciou. Firma Comair bola založená v roku 1970 v Bladel / Eindhovene, a od tej doby vyrába ventilačné zariadenia, systémové komponenty a príslušenstvo.

Sídlo firmy COMAIR  COMAIR produkty

Ponúkame širokú škálu vetracích jednotiek s rekuperáciou tepla, pre byty a domy COMAIR HRUC-E 300, 380, 450 a 520. Do väčších objektov sú k dispozícií systémy COMAIR KLIMABOX s prietokmi vzduchu 2000 m3/h. V ponuke máme aj centrálne ventilačné systémy s tepelným čerpadlom Comair HP, zemné výmenníky tepla s inovatívnou technológiou AQUACOM, kvalitné ventilátory a ďalšie potrebné príslušenstvo. Vývojári spoločnosti Comair taktiež vyvinuli inovatívny spôsob realizácie ventilačného potrubného rozvodu. Uniflexplus, náš kompletný systém potrubí, rozvádzačov, výustiek a komponentov umožňuje jednoduché a rýchle inštalácie bez potreby špeciálnych nástrojov vo veľmi efektívnom čase. Systém Uniflexplus je certifikovaný na antibakteriálne a antistatické vlastnosti podľa normy DIN EN 13501-1, zároveň je deklarovaná úplná zdravotná nezávadnosť komponentov. Ak si k tomu dáme systém izolovaných prívodov Isocomplus, dostávame možnosť uceleného riešenia od jedného dodávateľa.

Na Slovensku sme zodpovední za distribúciu, predaj a servis výrobkov COMAIR.

Aktuálne v akcii


NÁVRH SYSTÉMU ZDARMA - návrh vhodného systému, funkčnný náčrt a nacenenie potrebných komponentov zdarma!

AQUACOMPLUS SET PRICE - špeciálna zľava na systém zemného výmenníka pre existujúceho zákazníka alebo pri odbere spolu s centrálou HRUC-E.

ActiveCarbon Filter - set protizápachových filtrov pre každú predanú centrálu HRUC zdarma.

AQUACOM I. riadiaca jednotka - staviate vlastný systém zemného výmenníka?

Z našich publikácií

 

 

WEB LINK V QR PODOBE:

 

Stačí načítať a uložiť pomocou mobilného telefónu

 

S5 Box

Register

Google+